Smaller Default Larger

IMG 19 

Oferujemy możliwość zorganizowania przyjęcia komunijnego w luksusowej sali bankietowej mogącej pomieścić nawet 200 osób. Powierz nam organizację ważnej dla Ciebie i Twoich bliskich imprezy, a my zagwarantujemy Ci profesjonalne przygotowanie każdego szczegółu tak, że wyczekana przez Ciebie uroczystość będzie dopięta na ostatni guzik i zakończy się sukcesem.

 

Wiem jak ważne jest w życiu każde tego typu przedsięwzięcie, dlatego traktujemy je bardzo poważnie i indywidualnie dokładając wszelkich starań by odpowiadało potrzebom naszych Klientów. Naszym celem jest dostarczenie Tobie i Twoim bliskim wspaniałego, nietuzinkowego doświadczenia i miłych wspomnień, które pozostają na całe życie.


 

Pomożemy Wam w organizacji niezapomnianej uroczystości komunijnej począwszy od przygotowania sali biesiadnej po aranżację uroczystości i przygotowanie wykwintnego menu. Sala jak i indywidualnie dobrane dekoracje do każdej uroczystości, wraz z profesjonalną obsługą oraz wyśmienitą domowa kuchnią są w stanie zapewnić niepowtarzalny klimat dla każdej imprezy okolicznościowej.

 

NASZE ATUTY:

  • EKSKLUZYWNA SALA BANKIETOWA NA 200 OSÓB
  • DOSKONAŁE MENU
  • ARANŻACJA UROCZYSTOŚCI I WYSTRÓJ SALI
  • BAZA NOCLEGOWA
  • BAR
  • WYPOŻYCZALNIA LIMUZYN

 

CENA:

W celu określenia kosztów organizacji uroczystości komunijnej prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Dzieci do lat 3 wyżywienie - gratis.

Dzieci od 3 do 12 lat 1/2 ceny menu.

 

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu z nami:

kontakt button